Players as of 05/09/2024

TEAM 01
Emily Bay, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
TBD, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
TBD, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
TBD, Rieth-Riley Construction Co., Inc.

TEAM 01B
Larry Simons AssuredPartners
TBD, AssuredPartners
TBD, AssuredPartners
TBD, AssuredPartners

TEAM 02
Sam Goff, County Materials Corporation
Scott Lorimer, County Materials Corporation
Kyler Rhoades, County Materials Corporation
Steve Smart, County Materials Corporation

TEAM 02B
Jeff Briggs, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 03
Andy Lanphere, AssuredPartners
TBD, AssuredPartners
TBD, AssuredPartners
TBD, AssuredPartners

TEAM 04
Scott Sweeney, Hydro-Technologies, Inc.
Caleb Austel, Modified Concrete Suppliers, LLC
Ben Highsmith, Pontem Contractors, Inc.
Charley Highsmith, Pontem Contractors, Inc.

TEAM 04B
Josh Coulter The Hoosier Company, Inc.
TBD, The Hoosier Company, Inc.
TBD, The Hoosier Company, Inc.
TBD, The Hoosier Company, Inc.

TEAM 05
Caroline Hughes, CE Hughes Milling, Inc.
Blake Newell, CE Hughes Milling, Inc.
Alec Webb, CE Hughes Milling, Inc.
Nick Relias, The Airmarking Co.

TEAM 05B
Collin McGrady, Irving Materials, Inc.
TBD, Irving Materials, Inc.
TBD, Irving Materials, Inc.
TBD, Irving Materials, Inc.

TEAM 06
David Denisiuk, Milestone Contractors, L.P.
Denis McCann, Milestone Contractors, L.P.
Chad Scott, Milestone Contractors, L.P.
Jacob Taylor, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 07
Chad Crimmins, Construction Fabrics & Grids, Inc.
Clay Schumacher, Construction Fabrics & Grids, Inc.
Brian Kochersperger, E & B Paving, LLC
Avery Beheler, Fox Contractors Corp.

TEAM 07B
Tanner Fortune, Javelina Construction, Inc.
John Mills, Javelina Construction, Inc.
TBD, Javelina Construction, Inc.
TBD, Javelina Construction, Inc.

TEAM 08
Josh Clark, Milestone Contractors, L.P.
Josh Coles, Milestone Contractors, L.P.
Paul Mitcham, Milestone Contractors, L.P.
Jim Smith, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 08B
Kip Bancroft, West Side Tractor Sales Company
TBD, West Side Tractor Sales Company
TBD, West Side Tractor Sales Company
TBD, West Side Tractor Sales Company

TEAM 09
Heath Chamberlain, Rinker Materials
Joe Gruszczynski, Rinker Materials
John Susong, Rinker Materials
TBD, Rinker Materials

TEAM 09B
Anthony Copas, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
John Polo, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
Cody Sanders, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
Zach Willis, RoadSafe Traffic Systems, Inc.

TEAM 10
Ray Bates, Irving Materials, Inc.
Braden Warren, Irving Materials, Inc.
Ryan Hayes, Shook Construction
Clint Wolfe, Shook Construction

TEAM 11
Tony Carpenter, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 11B
Joe Dubyel, American Structurepoint, Inc.
TBD, American Structurepoint, Inc.
TBD, American Structurepoint, Inc.
TBD, American Structurepoint, Inc.

TEAM 12
Amy Henningfield, Superior Construction
TBD, Superior Construction
TBD, Superior Construction
TBD, Superior Construction

TEAM 12B
Matt Lee, Hamilton County
Jon Day, USI Consultants, Inc.
Ross Waggoner, USI Consultants, Inc.
TBD, USI Consultants, Inc.

TEAM 13
Tim Fauber, Beaty Construction, Inc.
Jacob Williams, Beaty Construction, Inc.
Brent Swonger, C-Tech Corporation, Inc.
Greg Vaeth, C-Tech Corporation, Inc.

TEAM 13B
Ed Anderson, Milestone Contractors, L.P.
Michael Bennet, Milestone Contractors, L.P.
Simon Holzer, Milestone Contractors, L.P.
Ron Nagle, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 14
Chris Morden, Southeastern Equipment Company
TBD, Southeastern Equipment Company
TBD, Southeastern Equipment Company
TBD, Southeastern Equipment Company

TEAM 14B
Dewayne Byers, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
Elliot Byers, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
Dale Johnson, RoadSafe Traffic Systems, Inc.
Steve Vandyke, RoadSafe Traffic Systems, Inc.

TEAM 15
Dan Kraft, Dean Dorton
TBD, Dean Dorton
TBD, Dean Dorton
TBD, Dean Dorton

TEAM 15B
Scott Beyer, HIS Constructors, Inc.
Jacob Sipe, LaPorte Construction Co., Inc.
Jeremy Ross, Shelby Materials
TBD, Shelby Materials

TEAM 16
Julie Crossley, Indiana Sign & Barricade, Inc.
Scott Fischer, Indiana Sign & Barricade, Inc.
Todd Lebo, Indiana Sign & Barricade, Inc.
Amy Zakutansky, Indiana Sign & Barricade, Inc.

TEAM 17
Tate Blackketter, Gradex, Inc.
Bo Bullard, Gradex, Inc.
Seth Sebastian, Gradex, Inc.
Charles Smith, Gradex, Inc.

TEAM 17B
Shawn Williams, E & B Paving, LLC
Kramer Koetter, Mid-America Milling Company, LLC
Shane Koetter, Mid-America Milling Company, LLC
Ed Anderson, Milestone Contractors, L.P.

TEAM 18
Greg Bridges, Irving Materials, Inc.
Josh Isaac, Irving Materials, Inc.
Sam Jacob, Irving Materials, Inc.
Brent Smith, Irving Materials, Inc.

TEAM 18B
Steve Friess, Milestone Contractors, L.P.
Rob Kish, Milestone Contractors, L.P.
Mitch Parmerlee, Milestone Contractors, L.P.
TBD, Milestone Contractors, L.P.