NORTH COURSE RESULTS

1ST PLACE – LOW GROSS N05B
Drake Hendricks, Martin Marietta
Sean Rizer, Harding Group
Brian Anderson, Harding Group
Jacob Hopper, Brandeis Machinery & Supply Company

2ND PLACE – LOW GROSS N04B
Cory Collins, MacAllister Machinery Company, Inc.
Price Irving, Irving Materials, Inc.
Dave Clark, MacAllister Machinery Company, Inc.
Calvin Kingery – Irving Materials, Inc.

3RD PLACE – LOW GROSS N16B
Tanner Fortune, Javelina Construction, Inc.
Ben Highsmith, Pontem Contractors, Inc.
Charley Highsmith, Pontem Contractors, Inc.
Peter Stawick, Pontem Contractors, Inc.

1ST PLACE – LOW NET N08B
Corey Wall, Brandeis Machinery & Supply Company
Steve Conway, Ward Stone, LLC
Brian Connally, Superior Construction
Ernie Stephens, Superior Construction

2ND – PLACE LOW NET N09B
David Ambler, West Side Tractor Sales Company
Gregg Hebbe, Shelby Materials
Lynn Shiteman, Milestone Contractors, L.P.
Mike Ferrara, Milestone Contractors, L.P.

3RD PLACE – LOW NET N13A
Jeff Swan, Advanced Drainage Systems, Inc.
Jason Dapp, Gradex, Inc.
Chris Dearborn, Ferguson Contractors

MOST HONEST N13B
Josh Ruff, Travelers Bond
Matt Hannon, Travelers Bond
Bill Cerney, Gibson
Brad Serf, Gibson

CLOSEST TO THE PIN
Jeremy Ross, Shelby Materials

LONGEST DRIVE
David Ambler, West Side Tractor Sales Company

LONGEST PUTT
Dave Clark, MacAllister Machinery Company, Inc.

NORTH COURSE SKINS – SPLIT!
N05B

Drake Hendricks, Martin Marietta
Sean Rizer, Harding Group
Brian Anderson, Harding Group
Jacob Hopper, Brandeis Machinery & Supply Company

N09B
David Ambler, West Side Tractor Sales Company
Gregg Hebbe, Shelby Materials
Lynn Shiteman, Milestone Contractors, L.P.
Mike Ferrara, Milestone Contractors, L.P.

South Course Results

1ST PLACE – LOW GROSS S17A
Mike Marsella, MJ Insurance, Inc.
Michael Parent, MJ Insurance, Inc.
Rob Baumgartner, MJ Insurance, Inc.
Ed Mournighan, MJ Insurance, Inc.

2ND PLACE – LOW GROSS S01A
Dan Conley, Milestone Contractors South, LLC
Caleb Brown, US Aggregates
Duane Gibbs, Asphalt Materials, Inc.
Lance Peterson, The Heritage Group

3RD PLACE – LOW GROSS S05B
Dave Rassel, Asphalt Materials, Inc.
Adam Redman, Asphalt Materials, Inc.
Kurt Brandstatter, Central Paving, Inc.
Todd Reisman, Milestone Contractors, L.P.

1ST PLACE – LOW NET S12B
Kris Luce, Martin Marietta
Matt Wynberry, Martin Marietta
Scott Stine, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Matt Mann, Rieth-Riley Construction Co., Inc.

2ND – PLACE NET S03A
Ryan Day, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc.
Doug McPherson, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc.
Kelly Crowder, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc.
Chase Emge, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc.

3RD – PLACE NET S02B
Ken Walschlager, Rogers Group, Inc.
Spencer DePoy, Rogers Group, Inc.
Josh Trader, Rogers Group, Inc.
Calvin Lee, Indiana Mineral Aggregates Assoc.

SOUTH SKINS S01A
Dan Conley, Milestone Contractors South, LLC
Caleb Brown, US Aggregates
Duane Gibbs, Asphalt Materials, Inc.
Lance Peterson, The Heritage Group

CLOSEST TO THE PIN
Mike Gruver, Commercial Metals Company

LONGEST DRIVE
Joe Czarnecki, South Lake Stone

LONGEST PUTT
Mike Madrid, Highway Safety Services, Inc.

MOST HONEST S09B
Scott Lorimer, County Materials Corporation
Kyle Dickerson, HIS Constructors, Inc.
Kris Jenkins, HIS Constructors, Inc.
Ryan Reem, Baumgartner & Co Asphalt Services

ASSUREDPARTNERS PUTT-FOR-CASH
1st Place – Richie Byrd, Blue River Environmental and Restoration, Inc.
2nd Place – Ken Walschlager, Rogers Group, Inc.
3rd Place – Craig Pastor, Chubb Surety

50/50 RAFFLE N11B
Chad Loney, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Keith Rose, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Dan Dayton, MacAllister Machinery Company, Inc.
Brad Ward, Ward Stone LLC


SCHEDULE

10:00 a.m. – Golf carts open for check in.
11:00 a.m. – Lunch available.
12:30 p.m. – Shotgun start.
Dinner and awards immediately follow golf.

The 2021 ICI Noblesville Golf Outing sold out. There are 256 golfers scheduled to play. Please be prepared for a LONG day of golf.

EASY CHECK-IN

When you arrive at the Pebble Brook Golf Club:

  • Park and go to your golf cart. Team and cart numbers are at the top of this email and on the golf carts.
  • Use your phone to scan the QR code on the front of the program clipped to the golf cart steering wheel to check in. Answer the COVID-19 screening question, and send us your name, company, team and cart number.
  • You’re all set! Grab a some lunch, load your clubs onto your cart or hit some free practice range balls on the driving range behind the clubhouse. Swag bags (golf shoe bags) with balls, snacks and hand sanitizer will be in your cart.

ICI staff members will also be on hand to help direct you to your carts. There will be a small information desk set up near the Pavilion for troubleshooting.

HEALTH & SAFETY

  • We encourage everyone to practice social distancing and frequent hand washing/disinfecting.
  • Unvaccinated golfers should follow current CDC guidelines for wearing masks.
  • If you need assistance during the outing, contact Lori Lynn (317) 941-8382 or George Sheraw (317) 696-4554

BEVERAGE STATIONS

Instead of roving beverage carts, this year our generous sponsors are hosting beverage stations to help you stay hydrated. These stations are dispersed evenly around the course. Here’s a map for visual reference.

NORTH COURSE STATIONS
N12 – James H. Drew Corporation
Pebble Brook Snack Shop

SOUTH COURSE STATIONS
S03 – West Side Tractor Sales Company
S16 – Laura Kopetsky Tri-Ax, Inc.

SERVING BOTH COURSES
N03 – American Structurepoint, Inc.
Pebble Brook Clubhouse
Pavilion – Specialties Company, LLC

OUTING FORMAT/RULES

  • The ICI Noblesville Golf Outing is a shotgun scramble.
  • Foursomes must use each player’s drive three times.
  • Foursomes must turn in all scorecards at the pavilion immediately following play.

GAME HOLES

AssuredPartners $10,000 Putt-for-Cash Contest – On the North Course, go to the putting green after completing Hole 18. On the South Course, go to the putting green after completing Hole 9. Elimination round winners will compete at the end of the day.

Longest Drive – N05; S02

Closest to the Pin – N14; S11

Longest Putt – N18; S18

Martin Marietta & Hydro-Technologies, Inc./Modified Concrete Suppliers, LLC Hole-in-One Contests (Golf pros may not participate in the Hole-in-One Contests.)
$15,000 Cash Prize – N02; S03 | iPad or a 52” Flat Panel TV – N10; S16

PRIZES

After dinner, we’ll award prizes for 1st, 2nd and 3rd place, in addition to skins low gross, low net, most honest, longest drive, longest putt and closest to the pin.

A team representative must be present to win the raffle drawing.

GOLFERS

Golfers as of 07/26/2021 12:30 p.m. Please send any changes to Lori Lynn at llynn@indianaconstructors.org.

N01A
Cart 1 – *Mike Cook, Precast Solutions, Inc., 24
Cart 1 – Blake Morris, Walsh Construction Company II, LLC, 20
Cart 2 – Austin Sanders, Soil Connect, 24
Cart 2 – Drew Roadruck, Walsh Construction Company II, LLC, 20

N01B
Cart 1 – *Mike Brite, R. L. McCoy, Inc.
Cart 1 – TBD
Cart 2 – TBD
Cart 2 – TBD

N02A
Cart 1 – Andrew Bales, Irving Materials, Inc., 15
Cart 1 – *Mike Gross, Irving Materials, Inc., 25
Cart 2 – Zach Black, Miami Trucking, max
Cart 2 – Michelle Cade, Miami Trucking, max

N03A
Cart 1 – Andrew Hall, CNA Surety
Cart 1 – *Josh Stauber, CNA Surety, 10
Cart 2 – Andy Lanphere, AssuredPartners
Cart 2 – Micah Vincent, The Heritage Group

N03B
Cart 1 – *David Replogle, Resolution Group, Inc.
Cart 1 – Gary Pohl, Butler, Fairman & Seufert, Inc.
Cart 2 – Roland Fegan, Indiana Department of Transportation
Cart 2 – Jason Deering, Resolution Group, Inc.

N04A
Cart 1 – Tim Cash, Cash Concrete Products, Inc.
Cart 1 – *Jordan Holt, US Aggregates
Cart 2 – James Fisher, Fisher Contracting Company
Cart 2 – Ross Larimore, US Aggregates

N04B
Cart 1 – *Cory Collins, MacAllister Machinery Company, Inc.
Cart 1 – Price Irving, Irving Materials, Inc.
Cart 2 – Dave Clark, MacAllister Machinery Company, Inc.
Cart 2 – Calvin Kingery – Irving Materials, Inc.

N05A
Cart 1 – *Scott Beyer, HIS Constructors, Inc., 10
Cart 1 – Tommy Blair, HIS Constructors, Inc.
Cart 2 – Richie Byrd, Blue River Environmental and Restoration, Inc.
Cart 2 – Michelle Bova, HIS Constructors, Inc.

N05B
Cart 1 – *Drake Hendricks, Martin Marietta
Cart 1 – Sean Rizer, Harding Group
Cart 2 – Brian Anderson, Harding Group
Cart 2 – Jacob Hopper, Brandeis Machinery & Supply Company

N06A
Cart 1 – Alex Kirchner, Harmon Steel, Inc., 13
Cart 1 – *Michael Pritchett, Harmon Steel, Inc., 18
Cart 2 – Greg Allen, Harmon Steel, Inc., 18
Cart 2 – Mark Euliss, Harmon Steel, Inc., 18

N07A
Cart 1 – *Mark Lefkowicz, County Materials Corporation, 21
Cart 1 – Sam Goff, County Materials Corporation, 14
Cart 2 – Sean Buckler, Gradex, Inc., 29
Cart 2 – Keenan Petry, Petry Excavating, 36

N07B
Cart 1 – *Gene Lindley, James H. Drew Corporation, 18
Cart 1 – Jon Richards, James H. Drew Corporation, 18
Cart 2 – Derek Merida, Milestone Contractors, L.P., 18
Cart 2 – Brian Hoppel, Walsh Construction Company II, LLC, 18

N08A
Cart 1 – *KP Panchal, US Hydrovac Inc.
Cart 1 – Scott Reeder, US Hydrovac Inc.
Cart 2 – Zane Cooperider, E & B Paving, Inc.
Cart 2 – Meranda Herbert-Reich, E & B Paving, Inc.

N08B
Cart 1 – *Corey Wall, Brandeis Machinery & Supply Company, 17
Cart 1 – Steve Conway, Ward Stone, LLC
Cart 2 – Brian Connally, Superior Construction
Cart 2 – Ernie Stephens, Superior Construction

N09A
Cart 1 – *Ron Nagle, Milestone Contractors, L.P., 25
Cart 1 – Chad Scott, Milestone Contractors, L.P., 25
Cart 2 – Michael Bennet, Milestone Contractors, L.P., 15
Cart 2 – David Denisiuk, Milestone Contractors, L.P., 22

N09B
Cart 1 – *David Ambler, West Side Tractor Sales Company, 6
Cart 1 – Gregg Hebbe, Shelby Materials, 20
Cart 2 – Lynn Shiteman, Milestone Contractors, L.P., 25
Cart 2 – Mike Ferrara, Milestone Contractors, L.P., 25

N10A
Cart 1 – *Jeff Johnson, Lehigh Hanson
Cart 1 – Brad Schneider, Specialties Company, LLC
Cart 2 – Tom DeKlyen, Gradex, Inc.
Cart 2 – Mike Janssen, Specialties Company, LLC

N11A
Cart 1 – *Jon Day, HWC Engineering, Inc.
Cart 1 – Luke Jahn, HWC Engineering, Inc.
Cart 2 – Jim Hellmann, City of Noblesville
Cart 2 – Sean Downey, Arbor Homes

N11B
Cart 1 – Chad Loney, Rieth-Riley Construction Co., Inc., 16.6
Cart 1 – *Keith Rose, Rieth-Riley Construction Co., Inc., 22
Cart 2 – Dan Dayton, MacAllister Machinery Company, Inc., 17
Cart 2 – Brad Ward, Ward Stone LLC, 22

N12A
Cart 1 – Mark Helphinstine, VonLehman CPA & Advisory Firm, 15
Cart 1 – *Dan Kraft, VonLehman CPA & Advisory Firm, 16
Cart 2 – Chris Lehrman, American Structurepoint, Inc., 11
Cart 2 – Joe Jamison, Loftus Engineering, Inc.

N12B
Cart 1 – Tony Ghioldi, Quality Bridge & Fab, Inc., 25
Cart 1 – *Abigail Slatzer, Quality Bridge & Fab, Inc., 25
Cart 2 – Jeff Shopher, Specialties Company, LLC
Cart 2 – Spencer Storie, Specialties Company, LLC

N13A
Cart 1 – *Jeff Swan, Advanced Drainage Systems, Inc.
Cart 1 – Jason Dapp, Gradex, Inc.
Cart 2 – TBD
Cart 2 – Chris Dearborn, Ferguson Contractors

N13B
Cart 1 – *Josh Ruff, Travelers Bond
Cart 1 – Matt Hannon, Travelers Bond
Cart 2 – Bill Cerney, Gibson
Cart 2 – Brad Serf, Gibson

N14A
Cart 1 – *Dawn Replogle, Resolution Group, Inc.
Cart 1 – Todd Wilson, City of Indianapolis DPW
Cart 2 – Kate Zale, EMCS, Inc.
Cart 2 – Robyn Toole, Resolution Group, Inc.

N15A
Cart 1 – *Ryan Cross, American Structurepoint, Inc.
Cart 1 – John Kirby, City of Frankfort
Cart 2 – Ty Chittum
Cart 2 – Jason Forsythe, City of Frankfort

N15B
Cart 1 – Darrell Linder, James H. Drew Corporation
Cart 1 – *Jacob Sipe, James H. Drew Corporation, 14
Cart 2 – Jason Gasaway, E & B Paving, Inc.
Cart 2 – Cam Paddock, E & B Paving, Inc.

N16A
Cart 1 – Caroline Courtenay, Chubb Surety
Cart 1 – *Craig Pastor, Chubb Surety, 10
Cart 2 – *Jon Crews, US Hydrovac Inc.
Cart 2 – Jake Whitney, US Hydrovac Inc.

N16B
Cart 1 – *Tanner Fortune, Javelina Construction, Inc.
Cart 1 – Ben Highsmith, Pontem Contractors, Inc.
Cart 2 – Charley Highsmith, Pontem Contractors, Inc.
Cart 2 – Peter Stawick, Pontem Contractors, Inc.

N17A
Cart 1 – *Don Adamson, Fox Contractors Corp.
Cart 1 – Mark McCoy, R. L. McCoy, Inc.
Cart 2 – Pat McCrite, McCrite Milling & Construction Co.
Cart 2 – TBD

N17B
Cart 1 – Jana Chirico, Laura Kopetsky, Tri–Ax Inc.
Cart 1 – *Amie Martens, Laura Kopetsky, Tri–Ax Inc.
Cart 2 – Justin Martens, Laura Kopetsky, Tri–Ax Inc.
Cart 2 – TBD

N18A
Cart 1 – David Heyde, E & B Paving, Inc.
Cart 1 – *Philip Beer, USI Consultants, Inc., 25
Cart 2 – Mason Heyde
Cart 2 – Ben Beer, USI Consultants, Inc., 12

N18B
Cart 1 – *Andrew Eiler, Blue & Co., LLC, +1
Cart 1 – Damien Strohmier, Blue & Co., LLC, 20
Cart 2 – Chris Westendorf, Nationwide Surety, 20
Cart 2 – Shelby Gremelspacher, Blue & Co., LLC, 30

S01A
Cart 1 – Dan Conley, Milestone Contractors South, LLC
Cart 1 – *Caleb Brown, US Aggregates
Cart 2 – Duane Gibbs, Asphalt Materials, Inc.
Cart 2 – Lance Peterson, The Heritage Group

S01B
Cart 1 – *Jay Geise, HIS Constructors, Inc.
Cart 1 – Brian Keeney, HIS Constructors, Inc.
Cart 2 – Terry Morgan, HIS Constructors, Inc.
Cart 2 – Kevin Risser, HIS Constructors, Inc.

S02A
Cart 1 – *Jason Phillips, Pile CPAs
Cart 1 – TBD
Cart 2 – Jeremy Kopeck, Pile CPAs
Cart 2 – TBD

S02B
Cart 1 – *Ken Walschlager, Rogers Group, Inc.
Cart 1 – Spencer DePoy, Rogers Group, Inc., 20
Cart 2 – Josh Trader, Rogers Group, Inc.
Cart 2 – Calvin Lee, Indiana Mineral Aggregates Assoc.

S03A
Cart 1 – Ryan Day, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc., max
Cart 1 – *Doug McPherson, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc., 15
Cart 2 – Kelly Crowder, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc., 16
Cart 2 – Chase Emge, Mt. Carmel Stabilization Group, Inc., 4

S04A
Cart 1 – *Brian Morton, Assured Partners
Cart 1 – Shawn Burgess, Irving Materials, Inc.
Cart 2 – Lee Carmichael, Weddle Bros. Highway Group, LLC
Cart 2 – Mark Burdick, Hughes Group

S04B
Cart 1 – *Nicolas Smock, Don Smock Auction Co., Inc.
Cart 1 – Jon Hosier, Don Smock Auction Co., Inc.
Cart 2 – Todd Scott, GridLock Traffic Systems, Inc.
Cart 2 – Chris Cunningham, Service Plus Plumbing

S05A
Cart 1 – *John Agresta, The Hoosier Company, Inc., 25
Cart 1 – Bryan Linenberg, The Hoosier Company, Inc.
Cart 2 – Caleb Frey, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Cart 2 – Charlie Kacmar, Milestone Contractors, L.P.

S05B
Cart 1 – *Dave Rassel, Asphalt Materials, Inc., 9
Cart 1 – Adam Redman, Asphalt Materials, Inc., 15
Cart 2 – Kurt Brandstatter, Central Paving, Inc., 12
Cart 2 – Todd Reisman, Milestone Contractors, L.P.

S06A
Cart 1 – *Todd Byram, Gibson
Cart 1 – Brian Souders, Gibson
Cart 2 – Amy Zakutansky, Indiana Sign & Barricade, Inc.
Cart 2 – Thad Schurter, Drewry Simmons Vornehm, LLP

S07A
Cart 1 – TBD, Mid–America Milling Co., LLC (MAMCO)
Cart 1 – TBD
Cart 2 – TBD
Cart 2 – TBD

S07B
Cart 1 – *Ross Waggoner, USI Consultants, Inc.
Cart 1 – David Molin, HIS Constructors, Inc.
Cart 2 – Craig Parks, USI Consultants, Inc.
Cart 2 – Andrew Rodewald, City of Noblesville

S08A
Cart 1 – *Mark Norville, Shoreline Aggregate Solutions, Inc., 12.6
Cart 1 – Chad Montgomery, Indiana Ready Mixed Concrete Assoc.
Cart 2 – Mike Madrid, Highway Safety Services, Inc.
Cart 2 – Chris Weinkauf, Rieth-Riley Construction Co., Inc.

S08B
Cart 1 – *Josh Coulter, The Hoosier Company, Inc.
Cart 1 – Scott Nichols, Kenworth of Indianapolis-Palmer Trucks, 17
Cart 2 – Mike Jaeggers, The Hoosier Company, Inc.
Cart 2 – Eric Suess, C-Tech Corporation, Inc., 12

S09A
Cart 1 – *Ben England, Katz, Sapper, & Miller, 14
Cart 1 – Adam Yohler, Katz, Sapper, & Miller, 7
Cart 2 – Ron Lenz, Katz, Sapper, & Miller, 28
Cart 2 – Steve Alesia, Force Construction Company, Inc., 19

S09B
Cart 1 – *Scott Lorimer, County Materials Corporation, 20
Cart 1 – Kyle Dickerson, HIS Constructors, Inc., 24
Cart 2 – Kris Jenkins, HIS Constructors, Inc., 19
Cart 2 – Ryan Reem, Baumgartner & Co Asphalt Services, 15

S10A
Cart 1 – * Cap Boso, D2 Land and Water Resource, Inc.
Cart 1 – Max Meiser, Beaty Construction, Inc.
Cart 2 – Josh Koutnik, Beaty Construction, Inc.
Cart 2 – Jake Beaty, Beaty Construction, Inc.

S10B
Cart 1 – Tyler Russell, Earth Images, Inc.
Cart 1 – *Kevin Yurs, Earth Images, Inc.
Cart 2 – Bobby Halliday, Earth Images, Inc.
Cart 2 – TBD

S12A
Cart 1 – Craig Leis, Brandeis-Certified Rental
Cart 1 – *David Potts, Brandeis-Certified Rental
Cart 2 – Todd Brackman, F. A. Wilhelm Construction Company, Inc.
Cart 2 – Johnny Murzyn, Walsh Construction Company II, LLC

S12B
Cart 1 – *Kris Luce, Martin Marietta
Cart 1 – Matt Wynberry, Martin Marietta
Cart 2 – Scott Stine, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Cart 2 – Matt Mann, Rieth-Riley Construction Co., Inc.

S13A
Cart 1 – *Josh Kistner, Superior Construction, 40
Cart 1 – TBD
Cart 2 – Seth Schickel, HNTB Corporation, 40
Cart 2 – TBD

S13B
Cart 1 – *Mike Maurovich, American Structurepoint, Inc.
Cart 1 – Dave Machala, American Structurepoint, Inc.
Cart 2 – Jason Taylor, City of Fishers
Cart 2 – Jeremy Kashman, City of Carmel

S14A
Cart 1 – John Bird, County Materials Corporation, 30
Cart 1 – Avery Beheler, Fox Contractors Corp., 17
Cart 2 – Alex Sharpe, Thieneman Construction, Inc., 18
Cart 2 – Andrew Closser, Millenium Contractors, LLC, 21

S14B
Cart 1 – Barry Barger, Prestress Services Industries, LLC, 25
Cart 1 – *Dave Szydlik, Prestress Services Industries, LLC, 20
Cart 2 – Shanon Schug, Prestress Services Industries, LLC, 30
Cart 2 – TBD

S15A
Cart 1 – *Eric Engleking, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Cart 1 – Joe Czarnecki, South Lake Stone
Cart 2 – Jacob Kwilasz, Rieth-Riley Construction Co., Inc.
Cart 2 – Chris Speichert, Rieth-Riley Construction Co., Inc.

S15B
Cart 1 – Brian Kochersperger, Fox Contractors Corp., 14
Cart 1 – *Kevin Voorhis, Irving Materials, Inc., 18
Cart 2 – Brian Bennet, Rinker Materials, 18
Cart 2 – Toby Knott, Lehigh Hanson, 12

S16A
Cart 1 – Mike Gruver, Commercial Metals Company
Cart 1 – *Jeremiah Morrell, Commercial Metals Company
Cart 2 – Matt Robertson, Commercial Metals Company
Cart 2 – Bobby Steele, E & B Paving, Inc.

S17A
Cart 1 – *Mike Marsella, MJ Insurance, Inc., 20
Cart 1 – Michael Parent, MJ Insurance, Inc., 25
Cart 2 – Rob Baumgartner, MJ Insurance, Inc., 20
Cart 2 – Ed Mournighan, MJ Insurance, Inc., 20

S17B
Cart 1 – Doug Nichele, Superior Construction
Cart 1 – *Dan Sopczak, Superior Construction
Cart 2 – John Lewis, Beam, Longest and Neff
Cart 2 – Jon Kruger, Indiana Department of Transportation

S18A
Cart 1 – *Larry Simons, AssuredPartners ,18
Cart 1 – Jim Sylvester, Calumet Civil Contractors, Inc., 20
Cart 2 – Andrew Brown, Phend & Brown, Inc., 20
Cart 2 – Wayne Schott, AssuredPartners, 20

S18B
Cart 1 – *Dan Paddock, Irving Materials, Inc., 10
Cart 1 – Randy Robertson, Irving Materials, Inc., 13
Cart 2 – TBD, 16
Cart 2 – TBD, 10

THANK YOU TO OUR SPONSORS